Saygıdeğer site takipçilerimiz!

aferinbize duyuru

aferinbize duyuru

Saygıdeğer site takipçilerimiz!

Sevgili dostum, miniminiyiz’in tatlı sahibesi, arkadaşcığımla mesleğimiz hakkında sürekli fikir alışverişlerinde bulunurduk. Dost meclislerimiz pek bi şen olurdu diyebilirim. 🙂 Aferin bize böyle doğdu, takvim 6 Kasım 2015’i gösterdiğinde artık bu işin adını koyalım diyerek kolları sıvadık. Arkamdaki desteği hep hissettim, hissetmeye de devam ediyorum. Biz sitemizde farklılık yaratmak istedik, güncel planlar kafamızda hep soru işaretiydi. Bu planların belli bir emek sonucu ortaya çıktığını yadsımıyoruz ancak ihtiyaçlarımızı da tam olarak karşıladığı söylenemez. Okul öncesi sitelerinde gezerken -bilhassa yabancı sitelerde- çok güzel etkinlikler dikkatimizi çekti ve sınıfımızda uygulamak istedik. Ancak elimizdeki planlarımızla bağdaştırmamız bizi biraz uğraştırdı. Kazanım ve göstergelerimizi sadece yazılı doküman olarak değil uygulamalı olarak mükemmel etkinliklerle taçlandırmak istedik. Bu amaçla yola çıkarak her bir kazanım ve göstergelere uygun olan etkinlikleri, planları bizzat yazarak sitemizde paylaştık.  Geçen zaman zarfında dostum bana, artık kendi kanatlarımla uçma vaktimin geldiğini söyledi. Tabi her daim yanımda olduğunu biliyorum. Sitede küçük bir değişikliğe gidiyorum el emeği çalışmalarımı, kısa planlarla sunmak istiyorum, geliştirme kısmını sizlere bırakarak. 😉 Kabul ediyorum plan yazmak biraz yorucu ancak imkansız da değil. Bildiğim bir şey var ki yavaş yavaş pişiyoruz ve öğretmek için öğrenci olmaya devam ederek. Fikir ve önerileriniz her daim kıymetlidir, paylaşımlarınız beni mutlu eder. Ne demişler; bilgi paylaştıkça çoğalır.

Site savsözüne devam ediyor;

Kendi planını kendi yazan bütün öğretmenler; aferin size!

2 Yorum

  1. Çok keyifli, alana katkı sağlayacak bir web sitesi olmuş. Her etkinliğin üzerinde özenle çalışılmış olduğu hissediliyor. Ellerinize sağlık, takipteyim.

    1. Teşekkür ederim, inanın yorumunuzla beni çok mutlu ettiniz. Alanımıza ufak da olsa katkım olabiliyorsa ne mutlu bana…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir